دریافت نرم‌افزار مدیریت مطب رز  (مدیریت پرکتیس رز)  ویژه پزشکان  پیگیری نوبت  ورود

درباره‌ی بابیمار

همراه شما برای سلامتی

سایت بابیمار درگاهی برای ارتباط بهتر، سریع‌تر و موثرتر مددجویان با متخصصان سلامت و درمان است.

بابیمار بستری برای ارائه خدمات آنلاین سلامت و درمان توسط پزشکان به مددجویان است. تمام متخصصان سلامت و درمان مانند پزشکان، دندان پزشکان، روانشناسان و ... می‌توانند از امکانات بابیمار برای ارائه خدماتی همچون نوبت‌دهی آنلاین (برای ویزیت حضوری یا غیرحضوری) و مشاوره متنی به بیماران خود استفاده کنند.

تاریخچه بابیمار

وبسایت بابیمار در بهار سال ۱۴۰۰ به پشتوانه چندین سال تجربه و فعالیت در حوزه‌ی فناوری اطلاعات پزشکی توسط شرکت تحلیل گران داده ویرا لوتوس به طور رسمی شروع به فعالیت کرد. محصول ابتدایی این شرکت، نرم افزار قدرتمند مدیریت مطب رز (Rosemd) بود که در سال ۱۳۹۸ به متخصصان سلامت و درمان ارائه شد. به مرور زمان جای خالی یک راه ارتباطی موثر، مطمئن و استاندارد بین متخصصان سلامت و مددجویان را احساس کردیم و بر آن شدیم تا با راه اندازی وبسایت بابیمار این جای خالی را پر کنیم.

امکانات وبسایت بابیمار

امکانات کلیدی و اصلی وبسایت بابیمار شامل موارد زیر است:

  • پروفایل پزشک همراه با اطلاعات ارتباطی و مشخصات شناسایی مانند آدرس محل یا محل‌های طبابت، شماره‌های تماس، لینک شبکه‌های اجتماعی و ...
  • سامانه نظرسنجی برای کسب اطمینان از کیفیت خدمات و مراقبت ارائه شده توسط متخصصان سلامت و درمان
  • نوبت‌دهی آنلاین برای دریافت خدمات و ویزیت حضوری یا غیرحضوری
  • مشاوره متنی آنلاین با برترین متخصصان سلامت و درمان

معتمد شما

وبسایت بابیمار در زمان ثبت نام متخصصان، اطلاعات هویتی و مجوزهای ارائه خدمات سلامت و درمان ایشان را بررسی و از طریق کانال‌های رسمی تایید می‌نماید. همچنین این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و عضو اتحادیه‌ی کسب و کارهای مجازی می‌باشد.

لینک‌های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت با‌بیمار می‌باشد.