دریافت نرم‌افزار مدیریت مطب رز  (مدیریت پرکتیس رز)  ویژه پزشکان  پیگیری نوبت  ورود

پرسش‌های متداول پزشکان


موردی یافت نشده !

بابیمار چه کمکی به من می‌کند؟

سرویس بابیمار ...

  • کمک می‌کند تا مددجویان به شما دسترسی بیشتر و راحت‌تری داشته باشند،
  • شما را به مددجویان و بیمارانی که به تخصص شما نیاز دارند معرفی می‌کند،
  • و امکانات نرم‌افزاری آنلاین و آفلاین پایدار و کاربردی در اختیارتان قرار می‌دهد.

این موارد به شما کمک می‌کنند تا کسب و کار خود را ارتقا داده و مطبی مدرن و مکانیزه داشته باشید.

چرا بابیمار از سرویس‌های مشابه بهتر است؟

برتری بابیمار نسبت به سرویس‌های مشابه را می‌توان در ۳ موضوع مشاهده کرد:

  • یکپارچگی
  • استانداردسازی
  • رایگان بودن

یکپارچگی

سرویس بابیمار حاصل سال‌ها تجربه‌ی ما در امر مکانیزاسیون مطب‌های پزشکی است. ما متوجه جای خالی یکپارچگی امکانات نرم افزاری در حوزه‌ی سلامت و درمان شدیم و تلاش کردیم این مشکل را با ساخت سرویس بابیمار و نرم افزار مدیریت مطب رز برطرف کنیم.

تا پیش از این اتفاقی که در بیشتر مطب‌ها رخ می‌داد به این صورت بود که منشی یا پزشک می‌بایست به پروفایل کاربری خود در سایتی که سرویس نوبت‌دهی آنلاین داشت سر می‌زد و نوبت‌های دریافت شده را به صورت دستی در دفتر یا نرم افزار مدیریت مطب وارد می‌کرد.

بابیمار تنها سرویس نوبت‌دهی آنلاین و مشاوره آنلاین است که به یک نرم افزار مدیریت مطب قدرتمند متصل می‌باشد. یعنی نوبت‌هایی که مددجویان به صورت آنلاین دریافت می‌کنند (برای ویزیت حضوری یا غیرحضوری) به صورت خودکار در نرم افزار مدیریت مطب ثبت می‌شود.

استانداردسازی

در بابیمار هزینه‌ای تحت عنوان بیعانه از مددجویان دریافت می‌شود تا احتمال کنسلی نوبت به صفر برسد. این موضوع یکی از چالش‌های بزرگ پزشکان برای ارائه امکان نوبت‌دهی آنلاین به بیماران بود که با این روش به بهترین شکل برطرف می‌گردد. به این ترتیب موفق شدیم فرآیند نوبت‌دهی آنلاین را استانداردسازی کنیم.

بیعانه دریافت شده بلافاصله در کیف پول پزشک ذخیره می‌شود و ظرف ۲۴ ساعت بعد از ثبت درخواست واریز وجه، به حساب ایشان واریز می‌شود.

رایگان بودن

تمامی خدمات سرویس بابیمار برای متخصصان سلامت و درمان رایگان است. تنها مددجویان برای استفاده از خدمات آنلاین بابیمار مبلغ ۳٫۰۰۰ تومان را به عنوان هزینه خدمات پرداخت می‌کنند.

چگونه می‌توانم به بابیمار اعتماد کنم؟

وبسایت بابیمار دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی می‌باشد. نمادهای اطمینان را می‌توانید در پاورقی (فوتر) سایت مشاهده کنید.

چگونه می‌توانم در بابیمار عضو شوم؟

برای عضویت در بابیمار کافی است روی دکمه ورود یا عضویت پزشکان در منوی سایت کلیک کنید. کل فرآیند عضویت در بابیمار کمتر از ۱۰ دقیقه زمان می‌برد.

بابیمار چه کمکی به من می‌کند؟

تمامی خدمات سرویس بابیمار برای متخصصان سلامت و درمان رایگان است. تنها مددجویان برای استفاده از خدمات آنلاین بابیمار مبلغ ۳٫۰۰۰ تومان را به عنوان هزینه خدمات پرداخت می‌کنند.

پشتیبانی بابیمار به چه صورت است؟

پشتیبانی بابیمار به صورت تلفنی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در روزهای کاری انجام می‌شود. همچنین برای دریافت پشتیبانی می‌توانید از طریق پنل پزشک تیکت ثبت کنید. تیکت‌ها به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته پاسخ داده می‌شوند.

چگونه می‌توانم پروفایلی در سایت بابیمار داشته باشم؟

با ثبت نام در سایت بابیمار، پروفایلی برای شما ساخته می‌شود و شما می‌توانید پروفایل خود را با اطلاعات خودتان تکمیل کنید. همچنین اگر از نرم افزار مدیریت مطب رز استفاده می‌کنید، پروفایل شما در سایت بابیمار وجود دارد و فقط باید برای تکمیل و عملکردی کردن آن به پنل پزشک مراجعه کنید.

اسم من در سایت بابیمار هست ولی من ثبت نام نکرده‌ام

اگر در سایت بابیمار ثبت نام نکرده‌اید ولی پروفایل شما در این سایت وجود دارد، ممکن است به دلیل یکی از موارد زیر باشد:

  • متخصصانی که از نرم افزار مدیریت مطب رز استفاده می‌کنند، به صورت پیشفرض در سایت بابیمار پروفایلی خواهند داشت. در صورتی که از خدمات آنلاین نرم افزار رز استفاده نکنید، این پروفایل فقط نقش اطلاع رسانی خواهد داشت.
  • مددجویان و کاربران سایت بابیمار این امکان را دارند که اطلاعات پزشک خود را در سایت ثبت کنند. این کار در واقع به شکلی دعوت از پزشکان برای پیوستن به سایت بابیمار از طرف کاربران است.
چگونه می‌توانم مالکیت پروفایلم را در سایت بابیمار به دست آورم؟

برای این کار کافیست در سایت بابیمار ثبت نام کنید و سپس درخواست مالکیت پروفایل خود را از پشتیبانی سایت درخواست کنید.

چگونه می‌توانم پروفایل خودم را از سایت بابیمار حذف کنم؟

کافی است با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. بعد از تایید هویت و ثبت درخواست حذف پروفایل، این کار انجام خواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت با‌بیمار می‌باشد.