دریافت نرم‌افزار مدیریت مطب رز  (مدیریت پرکتیس رز)  ویژه پزشکان  پیگیری نوبت  ورود

راهنمای دریافت نوبت

برای دریافت نوبت آنلاین ابتدا باید به پروفایل پزشک مد نظر خود مراجعه کنید. در صورتی که نمی‌دانید باید به کدام پزشک یا کدام تخصص مراجعه کنید، می‌توانید از قابلیت جست‌وجوی بابیمار استفاده کنید. در بابیمار می‌توانید براساس بیماری یا تخصص پزشک مورد نظر خود را بیابید.

برای مثال در تصویر زیر ما عبارت «تیروئید» را جست‌وجو کرده‌ایم:

روی دکمه «نوبت‌ بگیرید» کلیک کنید تا به پروفایل پزشک هدایت شوید. سپس در صفحه‌ی جدید تاریخ و ساعت نوبت مورد نظر خود را انتخاب کنید:

اگر قبل از اقدام برای دریافت نوبت، وارد سایت نشده باشید، به صفحه زیر هدایت می‌شوید. در کادر شماره همراه خود را وارد کنید. اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده باشید، وارد پروفایل کاربری خود می‌شوید و می‌توانید ادامه مراحل ثبت نوبت را انجام دهید. اگر هم قبلا ثبت نام نکرده‌اید، می‌توانید در همین مرحله ثبت نام کنید.

در مرحله بعدی باید مشخصات شناسایی خود یا بیمار خود را تکمیل کنید. شما می‌توانید برای شخص دیگر (مثلا یکی از اعضای خانواده) با حساب کاربری خودتان نوبت بگیرید. فقط کافی است گزینه‌ی «شخص دیگری است» را انتخاب کنید.

بعد از تکمیل اطلاعات شناسایی به مرحله بعدی که تایید فاکتور است می‌روید. سپس می‌بایست هزینه بیعانه را پرداخت کنید تا نوبت شما ثبت شود.

برای پیگیری نوبت کافی است روی دکمه پیگیری نوبت در سربرگ سایت کلیک کنید. سپس می‌توانید با وارد کردن کد پیگیری، وضعیت نوبت خود را مشاهده کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت با‌بیمار می‌باشد.